Considerations To Know About Dedicated Sunucu

Bunun için taşımak istediğiniz firma bilgilerini bize ileterek işlemi Helloç yorulmadan gerekleştirebilir, sorunsuz bir şekilde IHS Telekom’a geçiş işlemini tamamlayabilirsiniz.

Sunucu hizmetlerinde genel kullanım sözleşmesi yanında sunucu hizmet sözleşmesi de dikkate alınır.

Bu durumda bilgiler herkeste bulunur. Fakat fiziksel sunucularda kişiler tek başlarına bir kullanıcı adı ile şifre kullanır. Bu durum güvenliğin üst seviyede olmasına imkan sağlar.

1 Gbit bant genişliği ile herhangi bir trafik limiti ya da ek maliyet kaygısı taşımadan dedicated server yönetin.

eight adete kadar diski aynı anda kullanarak veri yedekliliğinizi yükseltin ve depolama kapasitenizi maksimuma çıkartın.

Bu şekilde bir sunucuya sahip olduğunuzda ram, işlemci, disk, bant genişliği gibi kaynakların tamamı sizin kullanımınızdadır. World-wide-web sitenizi paylaşımlı sunucular üzerinden barındırdığınızda gelen trafik arttıkça kaynaklarınız üzerindeki yükte artar. Sonuç olarak World wide web siteniz yavaşlar hatta durma noktasına gelir.

Bizimle iletişime geçin, size özel ekonomik sunucu teklifimizi birlikte oluşturalım Canlı Destek

Bu sayede aldığınız sunucuyu maksimum performansla ve sorunsuz kullanabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

Tüm sunucularımız, sunucu modeline göre paylaşımsız 100mbit ve 1000mbit whole duplex porta sahiptir ve bu hızla kesintisiz Türk Telekom Web erişimi yapabilir.

Burada işlemci ve RAM ile disk alanı yalnızca bir bireye ya da tek bir firmaya ayrılmıştır. Böylece iş kapasitesi ve hacmi yüksek olan firmalar çAlright da etkili bir kullanım imkanı tanır.

Tüm paketlerimiz için Kullanıcı Sözleşmesi ve Genel Kullanım Koşulları'na ek olarak aşağıda yer alan kullanım maddeleri geçerlidir.

Evet, seçtiğiniz sunucu kiralama hizmetinin durumuna göre six aylık siparişlerinizde 5 ay, yıllık siparişlerinizde ise 10 aylık ücret yansıtıyoruz. Ancak bu durum ekstra alınan yazılım ve lisans bedellerini kapsamadığından, sipariş esnasında her ürün ayrıca hesaplanıyor.

SSD Sunucular, kullanılan depolama birimi olarak more info özel SSD disklere sahip olan ve yüksek hızlarda okuma yazma kabiliyeti sayesinde mekanik disk barındıran sunuculara göre 10 kat daha hızlı okuma / yazma işlemi gerçekleştirebilen sunuculardır.

Ancak özel World-wide-web sunucularında sistem düzeyine erişiminiz sınırlıdır, bu nedenle kendi yazılımınızı yükleme ve çalıştırma yetenekleriniz de sınırlıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *